Gelin Saçı İçin İlham Verici Modeller

            Yaz aylarına girmemizle düğün sezonu açılmış oldu. Evlilik ve düğün planları yapanlar ise oldukça heyecanlı ve kararsızlar. Birçok şeyi aynı anda düşünmek zorunda olan gelin ve damat adayları, hem yaşayacakları eve, ev eşyalarına, nasıl bir düğün istediklerine, kaç kişiyi davet edeceklerine karar vermenin zorluğunu yaşıyor, hem de o en mutlu günde nasıl görüneceklerinin telaşına kapılıyorlar. Size ilham vermesi ve seçiminizi kolaylaştırması için Gelin Saçı İçin İlham Verici Modeller yazımıza göz atabilirsiniz.
 
Dağınık topuz
 
            Bunca yıldır tercih edilen klasik topuzun tahtını sallamış olan dağınık topuz klasik topuzun sıradanlığını ve sıkıcılığını ortadan kaldırarak saçlarınıza hareket ve ayrı bir hava vermeyi vadediyor. Çok sıkı durmayacak şekilde toplattığınız saçınızdan sarkan dalgalı birkaç tutam, hem rahatlığınızın hem mutluluğunuzun temsilcisi olup sizi masallardaki prensesler gibi gösterecek. Bir de saçınızı prenses model bir gelinlikle kombinlerseniz yılın en güzel gelini olmaya adaysınız.
 
Örgü Modeller
 
            Özellikle kır düğünlerinde daha rahat gündelik bir hava katan örgü modeli yaptırmaya karar verdiyseniz çok şanslısınız. Çünkü kendi içinde de birçok model barındıran örgü model ile saç tipinize, yüz şeklinize, gelinliğinizin modeline ve makyajınıza en uygun olanını seçebilir, isterseniz gelin tacı takmanıza gerek bırakmayacak taç şeklinde bir model yaptırabilir, ya da yandan örgü ile rahatsız edici simetrik görüntüyü bozup dikkati bir yanınızda toplayabilirsiniz. Eğer kuaförünüz yeterince becerikliyse size örgüden bir şapka bile yapıp düğününüze Retro havası katabilir.
 
Doğal Saçlar
 
            Bir yeni akım da olduğun gibi düğüne gitme akımı. Yokmuş gibi görünen makyaj ve gündelik kullandığınız gibi yapacağınız saçınızla şansınıza ve enerjinize bağlı olarak doğal güzelliğinizle misafirleri büyüleyecek kadar güzel olabilir ya da çok özensiz durabilirsiniz. Biraz riskli bir durum yani. Gelin saçınızı seçerken en yeni modellere göz atarak kendinize en uygun olanı seçebilir ve düğününüzde fark yaratabilirsiniz.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir