HSBC Taksitli Nakit Avans Çekme

            Taksitle nakit avans imkânı HSBC Bank A.Ş. tarafından müşterilerine sunulmuş bir nevi acil durum fırsatıdır. Nakde ihtiyacınız olduğunda HSBC Bank A.Ş. nakit avans çekme yöntemi ihtiyacınızı karşılamaya hazır olacaktır. Bu hizmet için sizin yapacağınız tek şey çekmek istediğiniz tutarı belirleyip istediğiniz taksit periyodunu seçmenizdir. Şimdi HSBC Taksitli Nakit Avans Çekme Şartlarına bakalım
 
1. Her şeyden önce HSBC Advantagecard’ınız olmalı. Bu kartınızla bütün banka ATM’lerinden 7/24, şubenizden, internet şubenizden ya da 0850 211 0 111 nolu telefondan yardım alarak çekebilirsiniz. Ayrıca HSBC taksitli nakit avans çekme hizmeti tamamen ücretsizdir.
 
2. Taksitli nakit avansın minimum tutarı 200TL’dir. 3,4,5,6 ve 9 ay taksit imkânıyla uygun faiz oranlarıyla rahatça çekebilirsiniz.
 
3. Taksit faiz oranı %2,02 olarak belirlenmiş olup bu faiz tutarı üzerinden %5 BSMV ile KKDF ücreti alınır.
 
4. Kredi katına bağlı aktif hesabı bulunan müşteriler taksitli nakit avans isterlerse hesaplarına da aktarabilirler.
 
5. Taksitli nakit avans için herhangi bir sözleşme ya da protokol bulunmamaktadır.
 
6. Taksitli nakit avans işlemi için Nakit puan veya Premier Smiles kazanılmamaktadır.
 
7. Şirket ya da ticari kredi kartlarıyla taksitli nakit avans çekilmez. Bunun için ek kart bulunmaktadır.
 
8. Erken kapama talepleri HSBC banka şubelerinden ve telefon bankacılığı hizmetiyle alınmaktadır. Erken kapama durumunda vadesi geçen taksitlerin faizi geri ödenmez. Kredi kalan anaparasının yatırılması şartıyla kullanım dönemi faizi hesaplanır.
 
9. Taksitli nakit avans verilebilecek müşterileri HSBC Bank A.Ş. belirlemekte HSBC Bank A.Ş. her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 
10. HSBC sizlere bu hizmeti sunarken çok titiz davranmış olup istediğiniz miktarı istediğiniz taksit sayısına göre faizleriyle birlikte önünüze döken bir taksitli nakit avans aracı yapmıştır. http://www.advantage.com.tr/farki_yasa/taksitli_nakit_avans.asp bu linkte hesaplamanızı kendiniz yapabilir, konuyla ilgili içiniz daha rahat hareket edebilirsiniz.
 
11. Bütün bu işlemlerin ardından HSBC Bank A.Ş. taksitli nakit avans için sizlere her türlü kolaylığı sağlamak adına beklemektedir.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir