Kişisel blog açmak sizi mutlu edecektir

Kişisel blog siteleri çoğalıyor. Metin yazarlığı son yıllarda ülkemizde yaygınlaşmaya başladı. Oysa bu sektör yurt dışında yıllardır biliniyor ve kullanılıyor. Türkiye de bu işi daha çok genç arkadaşlar yapıyor.

İyi bir gözlemci iseniz kişisel blog açmanızda fayda var. Çünkü içerik açısından sıkıntı çekmezsiniz. Gözlemlediğiniz olaylar hakkında anında metin üretebilirsiniz. Haliyle kişisel blog sitenizde paylaşarak takipçilerinizi haberdar edersiniz.

Bende yıllar önce isim haklarını aldığım blog sitemde yazılar yazmaya çalışıyorum. Yeni bir metin üretmek beni mutlu ediyor. Zaman içerisinde daha faydalı metinler üretebileceğim sanırım.

Zaman içerisinde güçlü içerikler oluşturmaya başlarsınız. Çünkü yazmak da tecrübe ister. Sıfırdan ürettiğiniz metinler çoğaldıkça kaleminiz kuvvetlenecektir. Yazmaya alıştıktan sonra metin üretmeden duramazsınız. Bu yeteneği zaman içerisinde kitap yazarak da değerlendirebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda metin üreterek kitaplaştırmanız kolay olur. Yazmak, metin üretmek kariyer için önemli bir adımdır. Çalıştığınız işte veya kurumda metinler üreterek kariyer açısından mesafe alabilirsiniz.

Kişisel blog açmayı önemsiyorum. Bende internet bağlantısı olan herkesin bir blog sitesi olmalı ve fırsat buldukça yazı üreterek sitesinde paylaşmalı. Google da kişisel blog sitelerine şöyle bir göz attım. Hepsi genç arkadaşlar. Ve o kadar güzel çalışmalar yapıyorlar ki büyük firmaların dikkatini hemen çekebiliyorlar. Ülkemizde ilerleyen yıllarda kişisel blog sitelerin hızla artacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir