Kıyafetlerinizi Seçerken Neye Dikkat Etmelisiniz

            Kıyafetlerinizi Seçerken Neye Dikkat Etmelisiniz Küçük tüyolarla gecenin en güzel kadını siz olabilirsiniz. Anlayacağınız gibi detaylar sizi vezir de yapabilir rezil de edebilir. Hepimizin vücut tipi birbirinden farklıdır. Bu sebeple mankende beğenip denemeden aldığınız bir elbisenin giyince yakışmaması gayet normaldir. Vücut tipini tanımak ona göre giyinmek sizi şıklığa doğru götüren ilk adımdır.
 
            Göğüsleriniz büyükse toparlayıcı sutyenlerden tercih edebilirsiniz. Ayrıca göğüs bölgenizde işlemelerden desenlerden, ışıltılardan, yazılardan uzak durun. Olduğundan daha büyük gösterecektir. Bel çevrenizde fazlalıklarınız varsa göğüs altında biten iç çamaşırları bir numaralı tercihiniz olsun. Fazlalıklarınızı örtmekte gayet başarılı olduğunu fark edeceksiniz. Basenlerinizde fazlalık varsa alt bacakla eşitleyecek pantolonları tercih edin. Asla dar paça pantolonları tercih etmeyin. Ayrıca kalçanın hemen altında biten ceketler de basenlerinizi çok iyi kamufle edecektir.
 
            Ucuz olsun çok olsun mantığıyla ilerlemeyiniz. Eminim hepinizin bir zamanlar ucuz diye alıp asla giymediği dolabın derinliklerinde bulunan bir sürü kıyafeti vardır. Bunu yapmaktansa biraz daha pahalı olsa da uzun süre giyebileceğiniz yıpranmayan giysilerden yana tercih yapın. Ne kadar ekonomik olduğunu fark edeceksiniz. Moda başlığı altında bulunan her şeyi giymeyin. Asıl moda insanın kendine yakıştırdığıdır. O yüzden akımlara kapılmayın. Kendiniz olun eminim çok daha güzel görüneceksiniz.
 
            Ayrıca alacağınız kıyafeti denemek de çok önemli. Kıyafeti denemeden aldığınızda dediğim gibi hüsrana uğramanız büyük bir olası. Bu konu internetten alışveriş yapılan sitelere pek güvenmemek gereklidir demek hata olmaz herhalde. Aynı zamanda alışveriş sırasında size eşlik edecek arkadaşı da iyi seçmek gereklidir. Giydiğiniz kıyafetin yakışıp yakışmadığını dürüstçe söyleyen insanları tercih etseniz daha mantıklı olur, diğer türlü düşük moral ve berbat kıyafetlerle eve dönebilirsiniz.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir