Modern Yemek Odaları

            Değişik Modern Yemek Odaları ile evinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Beyaz renkteki koltuk tarzındaki sandalye ve dikdörtgenli ya da yuvarlak gri renkteki yemek masası modern yemek odası modellerindendir. Bu yıl oval şeklinde yemek masası ile çok değişik ve çok ilgi çekici yemek masası tercih edebilirsiniz. Yemek odası kesinlikle çok aksesuarlı olmalıdır. Geçen yılın modası olan torenta lüks yemek odası bu yılda dikkatleri üzerine çekmektedir.

            Bu modern yemek odasının fiyatı beş bin liradır. Evinizin eğer dışında güzel bir deniz manzarası ya da çiçeklerle donatılmış bahçeniz varsa o zaman vintere yemek odasını da tercih edebilirsiniz. Bunun fiyatı ise üç bin liradır. Odası büyük olan kişilere uygun modern yemek odası takımı ise ezanadan lüks yemek odası takımı, lüks sevenler için çok idealdir. Bu yemek odasının fiyatı ise altı bın liradır.

            Odanız normal bir büyüklükte ise posera ceviz yemek odası takımı gerçekten de harikadır. Bir başka modern yemek odası takımı ise tahtadan yapılmış şık bir yemek odası takımıdır. Fiyatı da üç bin liradır. Daha şık ve renkli yemek odaları istiyorsanız darbenttan renkli yemek odalarını seçebilirsiniz. Bu yemek odasının fiyatı diğer yemek odası takımlarından çok daha yüksektir. Yani fiyatı yedi bin liradır. Ama en modern ve en yeni yemek odası takımlarından bir tanesidir.

             Daha ferah ve daha huzurlu yemek odası takımı arayış içindeysen remosis modern yemek odası takımı hem de aradığınız yemek odası olduğunu söyleyebilirim. Fiyatı yedi bin liradır. Yemek masası X bacaklı olduğunu belirtmek isterim. Ürün kesinlikle birinci sınıftır. Yemek masası ve yemek sandalyeleri gümüşten yapılmış ve üç adet de cam rafı bulunmaktadır. Aynı zaman da aynası ise papatya şeklindedir. Odaya bambaşka bir hava katmaktadır.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir