Şekerbank Taksitli Nakit Avans Çekme

             Değişen ve globalleşen dünya beraberinde daha fazla nakit ihtiyacını doğuruyor. Acil nakit ihtiyacımız doğduğu anlarda kredi ye başvuruyoruz. Fakat gerek çalışan insanların banka banka gezerek kredi işlemlerini yürütecek vakitlerinin olmaması, gerekse kredi cevabı bekleyemeyecek kadar acil nakit ihtiyacında olmaları işleri biraz daha çıkmaza sokuyor.

            Sizin de nakit ihtiyacınız var fakat vaktiniz mi yok? İşte burada Şekerbank taksitli nakit avans çekme seçeneğiniz devreye giriyor. Şekerbank ile çok kısa sürede nakit avans işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

            Tek yapmanız gereken; 444 7878 çağrı merkezini aramak, bir Şekerbank ATM sini ziyaret etmek, Şekerbank internet bankacılığı Kart işlemleri taksitli nakit avans menüsünü kullanmak ya da Şekerbank şubelerini ziyaret etmek. Size en uygun seçeneği kullanarak istediğiniz an çok kısa süre de nakit avans çekebilir ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız.
 
Ne Kadar Nakit Avans Çekebilirim?
 
             Nakit avans çekmek için en az 250 TL, en çok 30.000 TL ye ihtiyacımız olması gerekiyor. Taksit sayılarını ise 2 ve 12 ay seçenekleri arasından size uygun bir ödeme planıyla bütçenize göre ayarlamanız mümkün. Ayrıca Şekerbank Taksitli Nakit Avans Çekme işlemlerimden ücret alınmamaktadır.

            Nakit avans işlemi için aylık net faiz oranı %1,69 dur. Dilerseniz çektiğiniz nakit avans taksitlerini erken ödeyebilirsiniz. Vade beklemenize gerek yoktur. Bir seferde birden fazla takdisinizi ödeyerek borcunuzu erken kapatma imkânınızda bulunmaktadır. Şekerbank taksitli nakit avans işlemleri ile bilmeniz gerekenler ise şunlardır;
 
 * %1,69 luk faiz oranı Kampanyalı oran olup 31 Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir.
 
 * Kampanyadan yararlanabilmek için kartın asıl sahibi olmanız gerekmektedir. Ek kart sahipleri, yasal takipte olan müşteriler ya da kartı bloke olanlar kampanyaya katılamazlar.
 
 * Faiz tutarı üzerinden %5 Banka sigorta muamele vergisi ve Kaynak kullanımı destekleme fonu alınır. Bir örnekle açıklamak gerekirse; 12 ay taksitle 10.000 TL taksitli nakit avans çeken bir müşteri; ayda 970,39 TL ödeyecektir.
 
 
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir