Seyahat blogları oluşturmak, gezi rehberinde yazmak

Epeydir bloğumda yazılar yazıyorum. Blog açmak keyifli bir hobi. Genelde eğitim , kişisel gelişim, hızlı okuma teknikleri ve anne baba eğitimine dair yazılar yazıyorum bloğumda.

Ancak bir seyahat bloğu açmak ve il il , ülke ülke gezmek ve tecrübelerimi, gördüklerimi, gözlemlerimi yazmak isterdim. Teknoloji artık çok ilerledi. Bir mobil telefon  veya ipad ile rahatlıkla fotoğraf işini halletmeniz mümkün. Geriye ise yazma merakı , gezme merakı kalıyor. Gezi yazılarınızı bloğunuzda değerlendirebilir zaman içerisinde kuvvetli bir gezi bloğu oluşturabilirsiniz.

Ve artık size alacağınız uçak biletleri kalır. Ziyaret edeceğiniz yeni yerler ve ilgileneceğiniz turlar kalır. Artık gezi turları ile dünyanın bir çok yerini görmek mümkün.  Ve gezdiğiniz yerlere dair vereceğiniz bilgilere göre güzel bir seyahat bloğu oluşturmanız mümkün. Eğer güzel ve ilgi çeken blog yazıları yazarsanız uçak biletlerinize sponsor bile bulmanız mümkün.

Güzel bir seyahat bloğu kurup ,  gezi rehberi  oluşturmak bir çok kişinin ilgisi çekecektir.  Takipçileriniz arttıkça gezme keyfiniz daha bir artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir