Tanıtım yazısı , basın bülteni sizi temsil eder

Bir metin yazısı ile hedef kitlenize ulaşın.Tanıtım yazısı sizi temsil eder ve web ortamında sizi en iyi şekilde tanıtır. Kişisel blog sitemizde metin yazılarınıza yer veriyoruz.

Bir işletmeyseniz ve bir web siteniz varsa , veya internet üzerinden yayın yaptığınız bir web siteniz varsa tanıtım yazılarına ihtiyacınız var.

  1. İnsanların ilgili olduğunuz alanda size daha çabuk ulaşması için başka sitelerde sizi tanıtan metinler ve sitenize gelen linkler olmalı. Bu google gibi arama motorları için çok önemlidir.Kopya olmayan özgün metinler arama motorları tarafından çok sevilir.
  2. Tanıtım yazıları sitenizdeki içerik veya ürünlerinizle ilgili aramalarda sizi ön plana çıkarır.Seo adı verilen tekniğin bir parçasıda sizi tanıtan metin yazılarıdır.
  3. Hedef kitlenize ulaşmanız demek satış Geleneksel satış tekniklerinden kurtulmalı ve düzenli olarak tanıtım yazıları yazdırarak başka sitelerde yayınlatmalısınız. Güzel bir sitenin 9 pazarlamacıya denk olduğu söylenir.
  4. İşletmenizi ve ürünlerinizi tanıtan metin  yazıları ziyaretçi trafiği yüksek sitlerde yayınlatın. Gerekirse ücret vermekten çekinmeyin. Bu size başka müşteriler getirecektir. Metin yazıları durgun suya atılan bir taşın etkisi gibi dalga dalga yayılarak sizi hedef kitlenize ulaştırır.
  5. İnternet dünyasının en büyük ihtiyaçlarında biriside yeni bir şeyler yazmaktır. Yazılarınız yayınlandıkça arama motorlarında mutlaka ön plana çıkacaksınız.
  6. Meşhur bir çok kurumsal firmanın web sitesi pasif durumdadır. Siteye kimse uğramamaktadır. Ziyaretçi trafiği yüksek bir web sitesi başarıyı ikiye katlayacaktır. Evet bir çok firmada günlük metin , basın bülteni yayınlayarak sürekli gündemde kalmayı başarmaktadır.
  7. Tanıtım yazılarında sizin için önemli üç kelime ile sitenize giden linkler verin.

Not: İşletmeniz adına tanıtım yazıları yazılır ve yayınlanır..

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

VE BÖYLECE;

Tanıtım yazısı ile birlikte  sitede 3 link verilir.

Sitenizin değeri alexa ve google da yükselir.

Arama motorları daha çok ziyaretçi gönderir.

Ürün hedef kitlesi size daha kolay ulaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir