Teb Altın Hesabı

            Zaman hızla geçip gidiyor, gelecek günlerin bizlere neler getireceğini bilemiyoruz. Günümüz şartlarında piyasalardaki ani dalgalanmalar küçük çaplı yatırımcıları her zaman tedirgin etmiş ve etmeye de devam ediyor. Dövizden uzak duran yatırımcı birikimlerini nasıl değerlendireceği konusunda da kafa karışıklığı yaşamaktadır.
 
            Kendiniz veya çocuklarınız için her ay azda olsa belli bir miktar gelecek için yatırım yapmak istiyorsunuz fakat nasıl olacağına karar mı veremiyorsunuz? Ya da düğününüzde takılan değerli takılarınızı evde muhafaza edemem çalınır diye mi korkuyorsunuz? O zaman size bir önerimiz var. 86 yıldır sektöründe lider olan güvenilir bir banka sizin yanınızda olsun istemez misiniz?
 
            İşte altın da çağ atlatan hesap. Güvenli bir şekilde, bütçenizin yettiği kadar altın almak veya satmak için Teb Altın Hesabı sizin için müthiş bir çözüm sunuyor. Riske girmeden, çalınma derdi olmadan istediğiniz döviz cinsiyle işçilik maliyeti yansımamış fiyatlarla altın alıp hesabınızda biriktirebilirsiniz.

            Ya da evdeki takılarınızı elden götürerek belirlenen TEB şubelerine teslim edip hesabınıza altın olarak yatırabilirsiniz. En az 0,01 gram cinsinden alım-satım yapmanıza olanak sağlayan Altın Hesabı ile dilerseniz TEB bankasının diğer şubelerindeki altın hesaplarına altın havalesi de yapabilirsiniz. TEB bankası altın hesabında vadeli ve vadesiz hesap olarak size iki farklı seçenek sunuyor.
 
Vadesiz Altın Hesabı
 
            Vadesiz altın hesabınıza istediğiniz tutarla istediğiniz kadar işlem yapabilirsiniz. Bununla ilgili herhangi bir hesap işletim ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Gelecek için güzel bir yatırım şekli olabilir. Mevduat hesabınızdan belirleyeceğiniz bir tutar, şubenize vereceğiniz bir talimatla hesabınıza altın olarak yatar.
 
Vadeli Altın Hesabı
 
            Tercihiniz doğrultusunda en az 5 gram olmak şartıyla Altın Hesabınızı vadeli hesaba çevirerek değişik faizlerle kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Size en yakın TEB şubelerinden Altın Hesabı açabilir ve geleceğiniz için güvenli bir adım atarak birikim yapmaya başlayabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir