Güzel Topuz Saç Modelleri İle Kendinizi Bulun

Farkı hissettirin. Saç Uzunluğunuz ne olursa olsun her ortamda kullanabileceğiniz şık topuzlar yaptırabilirsiniz. Şıklığı ve zarifliği ile göz dolduran topuz saç modellerini düğünlerde, kutlamalarda, özel günlerinizde kullanabilir, çok ihtişamlı görünebilirsiniz. Bunun yanında spor salonuna giderken saçlarınızı sizi rahatsız etmeyecek şekilde yüzünüzden topuz saç modeli sayesinde uzaklaştırabilir spor salonuna giderken bile güzel göörünebiilrsiniz.

Hızlı Topuz Saç Modeli

Markete ekmek almaya giderken bile kullanabileceğiniz topuz saç modellerini çok kısa sürede yapabilir, her sabah iş yerine giderken çok kısa sürede hazırlanabilirsiniz. Özel günleriniz için ise kuaföre gitmenize gerek kalmadan evde  mükemmel modeller yapabilirsiniz. Topuz saç modellerinin bir çok çeşidi bulunuyor. Kısa saçlar için topuz modelleri, uzun saçlar için topuz modelleri, örgülü topuz modelleri, dağınık topuz modelleri ve daha neler neler.

Topuz Saç

Bu senenin en trend topuz modelleri ise dağınık topuz modelleri. Geçmişte evden çıkarken hızlıca yaptığımız bu modelleri şimdi düğünlerde çok sık kullanılıyor. Sadece düğüne gelen misafirler tarafından değil pek çok gelin tarafından düğün sırasında dağınık topuz tercih ediliyor. Çok özenmeden yapılan dağınık topuzlar özel günler için kullanılacaksa kuaförünüzü çok uğraştırabilir. Çok kolaymış gibi görünse de belirli bir simetri ve özen göstermeden çok güzel modeller elde edilemiyor. Bunun yanında dağınık topuzları kullanırken topuzun nerede biteceğine dikkat etmeniz gerekiyor. Kuaförünüzün de yardımı ile size yakışan dağınız topuzun enseden mi yoksa bira daha yüksekten mi olduğuna karar vermeniz gerekiyor. Seçimlerinizi daha kolay yapmanız için yeni trendin enseden topuz olduğunu söyleyebiliriz.

Özel günlerinizde kullanabileceğiniz en güzel topuz modellerinin başında örgülü topuz saç modeli de geliyor. Dağınık topuzlarınızı biraz hareketlendirmek istiyorsanız örgüler tam da bu işe yarıyor. İsterseniz dağınık topuzunuza isterseniz de sıkı ve yüksek bir topuza uygulayabileceğiniz örgüler sayesinde topuzun daha estetik ve daha işçilikli görünmesini sağlayabilirsiniz. Mezuniyet geceniz için ideal olan, enseden topuz saç modelini tek bir yan tarafına ekleteeğiniz örgüler ile gecenin en şık mezunu olabilirsiniz. Özellikle abiye elbiseler ile kullanılan bu şık topuz modellerini yaz gecelerinde sade çiçekli bir elbise ile de kullanabilirsiniz. Nikah gününüzde örgülü topuz saç modelini kullanırsanız eğer örgülerin arasına yerleştirebileceğiniz beyaz papatyalar veya inci aksesuarlar sayesinde çok havalı bir görünüm elde edebilir, unutulmaz anılar biriktirebilir, mükemmel fotoğraflar çekinebilirsiniz.

One thought on “Güzel Topuz Saç Modelleri İle Kendinizi Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir