Onedio Sitesi Hakkında Bilinmeyenler

            Onedio sitesi öncelikle tarafsızdır. Taraflı haber sitelerinden bu konuda ayrılır. Haber siteliğinin yanında güncel bilgiler, tarihi konular, edebi bilgiler vb. konulara yer verir. Aynı zamanda site bazı zamanlarda okuyucunun dikkatini çekmek ve aynı zaman da okuyucuyu diri tutmak içinde test yapmaktadır. Bu testlerde yine yukarıda bahsettiğim konulardan oluşmaktadır.

             Onedio Sitesi Hakkında Bilinmeyenler arasında, başlıkları editörler editör yardımcıları ve yazarlar oluşturmaktadır. Sistemin nasıl işlediği hakkında gerçeği söylemek gerekirse bir bilgim yok. Fakat bu yardımcılar editörlük için kimi zamanlarda başvuru almaktadır. Bunu değerlendiren bir kurum olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda birçok alanda kategorisi bulunur. Bazen de belli yaş üstünde insanlara hitap eden konulara yöneldikleri de oluyor. Ama yenidünya düzeninde böyle konular konuşulabilecek konulardır.

            Onedio benim en çok tercih ettiğim sitelerden biridir. Kimi zamanlar eğlenceli kimi zamanlar ağlatıcı kimi zamanlarda şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Bazı zamanlarda da size okuyabileceğiniz kitaplar hakkında izleyebileceğiniz dizi, film hakkında tüyo verecek bilgiler bulundurur. Her gün yayımlanan makaleler arasında o gün içerisinde yer alan en etkili on makaleyi sizin için seçerek size ekstra hizmetlerde sunmakta.

            Bazı zamanlarda ise kriz zamanlarında yapabileceğiniz en doğru şeyi size tavsiye verebilmektedir. Aslında en büyük özelliği sıradan sitelerin dışına çıkarak size süregelmiş geleneği yıkarak haber siteliğinin yanında sizle sohbet eden size öneri veren editör ve yazar arkadaşlar edinebilirsiniz. Onedio sitesi kimi zamanlarda enteresan konulara parmak basmıştır bazen bilmediğimiz ilginç şeyler bazen seri katiller hakkında bilinmeyenler kimi zamanlarda gizli tarih hakkında enteresan bilgiler bulundurmaktadır.

             Onedio haber ve eğlence sitesi süregelmiş haber sitelerinin dışına çıkarak kimi zaman okuyarak eğlenebileceğimizi bize hatırlatan bir yapı olduğu için çok saygı gördüğü ve tercih gördüğü su götürmez bir gerçektir. Eğer ki sıkıldığınızda veyahut boş vakit geçirmek istediğiniz zaman bu siteyi tercih etmenizi tavsiye ediyorum emin olun pişman olmayacaksınız. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir