Tecrübeli Özel Yazılım Firmaları Hangileridir?

Bilişim Çağında Şirketler

            Şirketlerin daha verimli olabilmesi için bilişim teknolojileri alanında uzmanlaşması ve e-dönüşüm süreçlerini doğru yönetmesi gerekmektedir. Bu konuda depo stok programları, bayi yönetim programları, kargo takip sistemleri, otomasyon sistemleri gibi bazı hizmetlere ihtiyaç duyarlar. Bu hizmetleri en doğru ve en hızlı bir şekilde alabilecekleri tecrübeli özel yazılım firmaları hangileridir? sorusuna karşılık yaptığımız araştırmalarla cevap vermeye çalışacağız.

Şirketlere Özel Çözümler

            Simnet Bilgisayar Yazılım Hizmetleri, bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için 2002 yılında kurulmuştur. İstanbul merkezli çalışmaktadır. 12 yıllık tecrübesiyle büyüme stratejilerine uygun çözümler sağlamaktadır. Şirket Ar-ge çalışmalarında geliştirdiği SİMNET DEVELOPMENT STUDİO ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için yüksek kalite standartları ölçüsünde çalışmaktadır.

            Sektörel deneyimi ve örnek proje çalışmaları ile 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Helezon, alanlarında uzman programcılar ve grafik tasarımcıları ile birlikte sektörün öncü kurumları arasındadır. İş dünyasının web ve mobil tabanlı projelerini hayata geçirerek global çapta çözümler sunmayı hedeflemektedir. Şirket ücretsiz proje danışmanlığı da yapmakta ve aklınıza takılan sorular uzmanlar tarafından cevaplandırılmaktadır.

Her İhtiyaca Ayrı Cevap

            Windows, web ve mobil teknolojileri ile kurumların ihtiyaçlarına özel programlar geliştiren Codex şirketi, dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamakta ve çalıştığı kurumların verimli olması yönünde profesyonel çözümler üretmektedir. Ulusal ve uluslararası düzeyde, sektörün geleceğine yön veren lider şirketlerden biridir. Kuruluşuna yönelik adımlar 2002 yılında atılmış olup, bugüne kadar yenilikçi ve fark yaratan çalışmalarıyla müşterilerine değer katmaktadır.

            2005 yılında faaliyete başlayan Turuncu Teknoloji Tasarım şirketi, bilişim sektöründe doğru teknolojilerle müşterilerine katma değerli çözümler sunmayı, değişimi yönlendirmeyi ve 0 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir. Geliştirme talebinizle ilgilu araştırmalar yapan şirket size ayrıntılı bir analiz raporu sunar.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir