Zayıflama Hapı Nasıl Kullanılır  

            Çok kilolu insanların zayıflama egzersizleri ve zayıflama sporları etki yapılmadığı zaman zayıflama hapı kullanmaları tavsiye edilmektedir. Zayıflama Hapı Nasıl Kullanılır diye sorarsanız öncelik olarak fx 15 zayıflama hapının nasıl kullanıldığını sizlere anlatacağım. İlk önce zayıflama hapı kullanmadan önce doktorunuzun hangi zayıflama hapı kullanacağınıza dair bilgi ve tavsiye almanız gerekmekte ve kan tahlili de yaptırmanızda fayda vardır.

             Fx 15 adındaki zayıflama hapı kullanacaksanız kesinlikle doktorunuza sormalısınız. Sağlık durumunuzda ciddi bir problem olmadığı sürece fx 15 zayıflama hapını ve başka zayıflama hapını kullanabilirsiniz. Zayıflama haplarını kullandıktan sonra istediğiniz kiloya erişebileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Zayıflama hapları sayesinde çok kilo kaybetmiş olacaksınız.

            Ama zayıflama hapı yanlış kullanıldığı zaman kilolarınızı hemen vereceksiniz ve sağlık durumunuzda da başka problemler de çıkabilir. Eğer altmış beş kilo ve yetmiş beş kilo civarında bir kişiyseniz sabahları kahvaltıdan önce ve akşam yemeklerinden önce bir kapsül kullanmalısınız. Yetmiş beş kilo ve seksen beş kilo arasında biriyseniz o zaman kahvaltıdan önce iki adet kapsül ve akşam yemeklerinden yarım saat öncede bir adet kapsül kullanmalısınız.

             Ama seksen beş ve doksan beş arası kullandıysanız sabahları aç karna iki adet kapsül kullanabilirsiniz. Bu arada önemli bilmeniz gereken püf noktası da mutlaka akşam saat dokuzu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca yetmiş beş kiloda olan birisinin boyu çok kısa ise o zaman akşam saatlerinde ve yemekten önce iki adet kapsül yiyebilirler.

            Zayıflama hapları doğru kullanıldığı zaman hiç bir zararı ve hiç bir yan etkisi de bulunmayacaktır. Kilonuza göre zayıflama kapsülleri kullanırsanız istediğiniz kiloya ulaşacaksınız. Zayıflama haplarını lütfen doğru kullanmaya çalışın ve sonrada istediğiniz forma da hemen kazanmaya çalışın. Aksi takdirde sağlığınız tehlikeye girebilir.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir