Evgör Mobilya Yatak Odası Modelleri

            Evgör Mobilya Yatak Odası Modelleri için tavsiye edebileceğimiz ilk model Evgör Sürmeli Ahşap Yatak Odası Modelidir. Bu takımda İlk bakışta sizi en çok cezbeden Mavi ve Kahverenginin muhteşem uyumudur. Gardırobunda ayna bulunmasının avantajları, hem sabah işe gitmeden nasıl göründüğünüzü anlamanıza yardımcı olacak hem de bilindiği gibi aynanın odayı genişletme özelliği bulunmasıdır.

            Gardırobun içinde led aydınlatma bulunması sayesinde en kıyıda köşede kalmış kıyafetlerinizi bile bulup fark edebilmenizi sağlar. Yatağın yerden yüksek olması özelliği sayesinde yatağın altını rahatça temizleyebilecek, bu sayede hem yatak kaldırmaktan dolayı oluşabilen bel ağrılarıyla karşılaşmayacak, hem de uzun süre tozlu odada uyumamış olacaksınız.

            Tüm ürünlerimizin ortak özelliği ise ürünlerimizin 1.sınıf malzeme ile üretilmiş olup, ürünlerde sağlığa zarar verebilecek herhangi bir kanserojen madde bulunmamasıdır. Yine modern ürünler kategorisindeki başka bir model, Berlin Cibinlikli Yatak Odasıdır. Burada ürün kendinden bazalı olup, modern şıklığı arayanlar için eşsiz bir tasarımdır. Evgör yatak odası modellerinde Avangarde modellerde göz doldurmaktadır. Kristal Avangarde Yatak Odası modeli nefti yeşili ve beyazın uyumu ve lüks tasarımı ile beğenilmektedir.

             Ayakucu pufu ve şifonyer pufu oda fiyatının içindedir. Nevana Avangarde Yatak Odası takımı da tavsiye edebileceğimiz şık, zarif ve mavi beyazın uyumunu sevenler için çok ideal bir modeldir. Modern takımlardan birisi olan Astana Ceviz yatak Odası Takımı Ahşap desenli aynası ile hem modern şıklığı yansıtmakta, hem de kahverenginin nostaljisini yaşatabilmektedir. Her ne kadar Avangarde modeller içinde yer alsa da Beyaz İnci Yatak Odası Takımı modern şıklığı da en iyi şekilde ifade etmekte, beyazın masumiyetinden vazgeçemeyenler için tavsiye edilmektedir.

            Gelelim country tarzını sevenlerin tercih edebileceği ürünlere; En çok satılan country ürünümüz Rozela Country yatak Odası olmakla birlikte Levona, Mobili, Viresa Akçay, Mudanya, Aktemur ve Royal Country Yatak Odası takımları da mevcuttur. Bunların içinde Viresa ve Mudanya Counrty Yatak Odası takımları krem renginin soft haline bürünmüştür. Yatak Odası seçimlerinde Evgör Mobilyayı tercih ederseniz seçim yapmanız zor olabilir.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir