Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

            Facebook videoları nasıl indirilir sorusunu yanıtlamak gerekirse aslında çok kolaydır. Öncelikle kendi facebook videolarımızı hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan indirebiliyoruz. Bunun için indirmek istediğimiz videonuzun üzerine gelerek tam ekran yaptıktan sonra seçeneklere tıklayıp indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bununla birlikte başka videoları indirmek isterseniz, beğendiğiniz videoları indirmek isterseniz size bu konuda birçok video indirme yazılımı  yardımcı olacaktır.

Video Nasıl İndirilir?

            Videosunu indirmek istediğiniz videoyu açıyoruz. Programı kurduğunuzu varsayarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Her programın kendince farklı indirme yöntemi bulunsa da, genellikle videoyu seçtiğiniz zaman video indirme programında bir hareketlilik olacaktır. İndirmek istediğiniz videoyu algılayacak ve size bunu bildirecektir. Sizde bu noktadan sonra dosyayı indir butonuna tıklayarak videoyu indirebileceksiniz.

Video’yu İndirme Yazılımını Nereden Bulabilirim?

            Bunun için birçok program indirme sitesini kullanabilirsiniz, aynı zamanda videoları indirebileceğiniz tarayıcı eklentileri, kullandığınız internet tarayıcılarının web mağazasında yer alıyor. Bunun için kullandığınız internet tarayıcısının web mağazasını internet sitesi üzerinden ziyaret etmeniz ve eklentiyi kurmak için izin vermeniz yeterlidir.  Bu eklentiler, tıpkı video indirme programları kadar güvenilir ve işinizi halledecek durumda yeterli eklentilerdir. Bir tanesine örnek verecek olursak Video Download Helper en önemli video indirme eklentisidir.

Önerebileceğiniz Video İndirme Yazılımı Nedir?

            Önerebileceğimiz en önemli video indirme yazılımı, aynı zamanda dosya indirme yazılımı olarak da bilinen “İnternet Download Manager”‘dır. Bu yazılım sayesinde sadece Facebook’la da kalmayıp, birçok video sitesinden (Youtube, Dailymotion) video indirme şansınız olacaktır.

            Ayrıca sizin için önemli olan ve dosya boyutu büyük dosyalarınızı bile çok büyük bir hızla ve çalışkanlıkla indirebilme özelliğine sahiptir. Günümüzde bu yazılımı hemen herkes tercih ediyor ve kullanıyor. Siz de bu sayede hem Facebook videolarınızı, hem de istediğiniz sitelerde bulunan videoları indirebileceksiniz. Bu program en iyi programlardan bir tanesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir