Gittigidiyor Mu N11 Mi?

            İkisi de iyi bir alışveriş sitesi olabilir. Gerçeklere gelirseniz gittigidiyor.com daha eski yıllara dayanmaktadır. İnsanların her zaman internet yerine gidip kendi gezerek ve görerek alması iyi olduğu düşünülür ama  biz insanlar o kadar üşengeciz ki… Kalkıp bir ekmek almaya bile gidemiyoruz bazen, hayatımızda kolaylık yaratan internet sitelerinin olması güzel aslında ama her zaman internetten alışveriş yapmamak gerektiğini söylenenler de var. Konumuza gelirsek ikisi de iyi olabilir demiştik çünkü ikisi de tanınan bir site, kötü ürün çıkacağını düşünmeyiniz, aldığınız üründen memnun kalmazsanız veya bir hasar görürseniz iade gerçekleştirebiliyorsunuz.

            Yalnız şu konuya da değinmeliyiz; internetten bir şey alırken sepette ki ürünün rengine, boyutuna, ağırlığına ( üründen ürüne değişen özellikler var.) her zaman dikkat etmeliyiz. Ürünü alırken resimde ki rengin aynısı ya da boyutu büyükmüş diye alırsak çok yanılırız özelliklerini iyice araştırmanız yanlış ürün almamanızı kolaylaştıracaktır. Teknolojik aletler konusuna değinmek isterseniz, kesinlikle internetten alınmamalıdır.

            Bazı internet sitelerinin ​​ürünlerini sahtedir 200 TL ya da daha fazla indirimli bir farkla spotlu ürününü orijinalmiş gibi satmaya çalışıyorlar, burada güvenilir alışveriş sitelerinden bahsetmiyoruz, bahsettiğimiz siteler  fazla müşterisi olmayan ve fazla reklam vermeyen siteler, diyeceğimiz şu ki; ” Her siteye güvenmeyin!” Çıkın dışarıya her yeri gezin, görün, dokunun, deneyin öyle alın, sporda yapmış olursunuz.

            Elbise alırken onu deneyip “bu bana yakıştı alayım” demek varken, “şu siteden şu ürünü alayım bana yakışır” demek ayrı bir durumdur. Aslında farkında olmadan tembelliği ve umursamazlığı seçmiş oluyoruz. Bu arada n11 ve gittigidiyor ‘un kuruluş tarihleri aşağıda yazıyor göz atmalısınız bence, sonra da kendi kararınızla istediğiniz siteden alışveriş yapabilirsiniz. Her zaman alışverişte istediğiniz gibi bir ürünü bulmak ve her zaman alışverişinizden memnun kalmanız dileğiyle iyi günler dileriz. 

N11.com : 2015 yılında kuruldu.
Gittigidiyor.com : 2010 yılında kuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir