Tanıtım Yazısı Yayınlamak Faydalı mıdır?

Metin yazıları sizi temsil etsin. Günümüzde teknolojinin bize sunduğu imkanlardan birisi de tanıtım yazısı yayınlamaktır. Arama motorlarında ön plana çıkarak ürünlerinizi ön plana çıkarabilir, marka değerinizi yükseltebilirsiniz.

Kişisel blog sitemizde zaman zaman kurumsal haberlere, ürün ve site tanıtım yazılarına yermekteyiz. Sitemizin 7 yaş üzerinde olması yazıların değerini yükseltmekte ve arka plandaki firma ve sitelere artı puan katmaktadır.

Tanıtım Yazılarınız için: Sitemizin iletişim bölümünden veya 0539 210 5330 telefon üzerinden whatsap ile iletişime geçebilirsiniz.

Referanslar:

Tanıtım Yazısı Yayınlama

Sitemiz üzerinde birçok farklı kategori bulunmaktadır. Hazırlamış olduğunuz tanıtım yazılarını bize ulaştırarak yayınlatabilirsiniz.

Tanıtım Yazısının Faydaları:

  • İnternet ortamında kimliğinizi ön plana çıkarır. Ve farklı arama motorları ile hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır.
  • Sizi temsil eden bir pazarlama uzmanıdır. Güzel hazırlanmış bir metin yazısı 9 pazarlamacıya eş değerdir.
  • Sitenizin ziyaretçi sayısında hızlı bir artış olur. Hit demek satış demektir. Ürünlerinizi, geleneksel pazarlamanın haricinde dünyaya ulaştırma imkanı bulursunuz.
  • Hedeflediğiniz kelimelerde daha ulaşılır olursunuz. SEO açısından sitenizin değeri yükselir. Çok ziyaretçi kendinizi daha iyi ifade etmek demektir.
  • Kurumsal SEO çalışmaları, üretim yaptığınız işten daha keyif almanızı sağlar. Çünkü satış arttıkça kendinizi yenileme, günün şartlarına daha uyumlu olma beceriniz gelişir. Yeni yatırımlar için fırsat kollarsınız.
  • Doğal bir reklam sürecidir. Farkında olmadan, hızlı bir şekilde kendi sektörünüzde yükselmeye başlarsınız.
  • Alexa değerleriniz hızla yükselir ve ziyaretçi sayınız artar.
  • Özgün olduğundan arama motorları tarafından çok sevilir ve sitenize fayda sağlar.

Hazırlamış olduğunuz metin yazıları en az 300 kelime olmalı ki verimli bir çalışma yapılabilsin. Kendinizi, sitenizi 3 anahtar kelime ile ifade edebilmelisiniz. Bu anahtar kelimeler etrafında işinizi, ürününüzü anlatarak metin hazırlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir